Contacteer ons

EXTRA SPORTIEF

 

Jeugdmanager:

  • Frederic Cos
  • cosfrederic@gmail.com | 0474 85 08 42

Verantwoordelijke kledij:

  • Ludo Sterckx
  • kledij@kfct.be | 0475 25 49 78

Verantwoordelijke lidgelden:

  • Frederic Cos
  • cosfrederic@gmail.com | 0474 85 08 42

 

SPORTIEF

De KFC Turnhout jeugdwerking wordt aangestuurd door verschillende coördinatoren; dit team bestaat uit:

 

Paul Franken, TVJO en sportief verantwoordelijke KFCT

  • paul.franken@kfct.be | 0495 36 99 20
  • Eindverantwoordelijke KFCT-jeugdwerking
  • Visiebewaking KFC Turnhout

 

Sportieve coördinatoren:

Filip Pelckmans, verantwoordelijke ONDERBOUW

  • filip.pelckmans@kfct.be | 0474 62 88 35
  •  U6 tem U9

Kevin Sels, verantwoordelijke MIDDENBOUW IP-PLOEGEN

  • kevin1983@outlook.be | 0486 07 74 18
  • U10 tem U13

Steven Vanvlasselaer,verantwoordelijke BOVENBOUW IP-PLOEGEN

  • steven.vanvlasselaer@belgacom.net | 0473 27 65 22
  • U14-U17

Kevin Janssens,verantwoordelijke MIDDEN- EN BOVENBOUW GEWESTELIJKE PLOEGEN

  • kimenkevin@telenet.be | 0496 97 55 71
  • U10-U17

Jurgen Denruyter,verantwoordelijke PERFORMANCE STAF

  • jurgen.denruyter@kfct.be | 0496 90 74 05
  • Bovenbouwploegen

 

Administratieve coördinatoren:

Luc Pelckmans

  • luc.pelckmans2@telenet.be | 0477 28 79 05
  • Planning van velden/kleedkamers + bewaking KFCT-visie + opzichter Leemshoeve

Eric Verschaeve

  • eric.verschaeve1@icloud.com | 0486 12 58 40
  • Planning van scheidsrechters + bewaking KFCT-visie + opzichter Stadspark + toernooiverantwoordelijke

 

Hoofd scouting:

Rudi Winkeleer

  • rudi_winkeleer@hotmail.com | 0486 60 12 19

 

Toernooiverantwoordelijke:

Eric Verschaeve

  • eric.verschaeve1@icloud.com | 0486 12 58 40