Onze ploeg tegen K.Lyra TSV

Onze ploeg trainde een laatste maal op vrijdagavond ipv. gebruikelijk op donderdag, daardoor werd de ploeg wat later vrijgegeven. 

Trainer Tom Moons

Trainer Tom Moons moet tegen K.Lyra TSV aan de slag zonder Van De Vreede, deze is geel geschorst. Jelle Van der Heyden komt terug uit schorsing. Er is ook een jonge Nederlandse speler Nizar bij gekomen, maar deze is nog niet speelgerechtigd. Tom gaf voorlopig 12 spelers op voor de wedstrijd morgen, zondag thuis tegen Lyra ; Horsten, Michiels, Eyeson, Mohrman, Hultermans, Van Weert, Kocak, Versmissen, Van De Vel, Ven, Mensah en Pellegroms. Na de wedstrijd van de beloften moet onze trainer nog drie namen bij invullen.

Spelers die zondag moeten opletten voor een gele kaart ; Eyeson, Michiels, Mohrman en Van De Vel .

 

Bij Lyra kan trainer Jonas De Roeck niet rekenen op Verbruggen en Plogaerts, Lardaux is twijfelachtig. Terug in de ploeg komt Raeymaekers, en ook belofte Luka Faes komt aansluiten bij de A-kern .