KRC Genk vs kfct

Knipsel 2

Programma 2 augustus 2015 10.30

KRC GENK U7 – KFCT U8
KRC GENK U7 – KFCT U8
KRC GENK U8 – KFCT U9
KRC GENK U8 – KFCT U9
KRC GENK U9 – KFCT U10
KRC GENK U9 – KFCT U10
KRC GENK U10 – KFCT U11
KRC GENK U10 – KFCT U11 

Een leuke uitdaging aan de start van het nieuwe seizoen

 

 

 

Op zaterdag 1 augustus begint de jeugd van KFCT aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. De eerste trainingen en kennismakingen starten al om 9.30u. Een dag later krijgen onze jeugdspelers (U7-U11) de kans om zich onmiddellijk te meten met de top in België. We maken dan de verplaatsing naar Racing Genk, een club die al jaren bekend staat om hun uitstekende jeugdwerking. Bekende toppers zoals Courtois en De Bruyne zijn het exponent van de Genkse jeugdopleiding.

Voor onze spelertjes is het een hele uitdaging om zich te meten met jeugdspelers van de Genkse topclub, het geeft ook aan dat de jeugdcoördinatoren de lat hoog willen leggen en dat jeugd een hele belangrijke positie krijgt binnen de club. “De datum is misschien vroeg aangezien we net bezig zijn maar deze oefenwedstrijden mogen we niet aan ons voorbij laten gaan. Deze leermomenten zijn meteen een mooie ervaring voor onze jeugdspelers in de 1ste officiele jeugdwedstrijden van onze fusieclub" aldus Bram Van Aelst.

Laat ons van deze uitstap een leuke, leerrijke ervaring maken!

Tekst: Davy Van Menxel en Bram Van Aelst

#KFCT148