Onze ploeg tegen Vosselaar

Moons Tom

De kern die zondag richting Vosselaar vertrekt .

Zondag 13 maart vanaf 15.00 uur de derby van het jaar ; KVV.Vosselaar - KFC Turnhout. Binnen onze ploeg leeft de ambitie om bij de vijf eerste aan te komen. Maar dan moet KFCT eigenlijk minstens iets rapen aan de konijnenberg en liefst met drie punten huiswaarts keren.  We moeten dan wel de positieve lijn van de laatste weken door trekken. En dan is er de thuisploeg Vosselaar, een paar weken geleden was het eigenlijk een vogel voor de kat. Maar wat een remonte, 11 op 15, in volle degradatiestrijd. Dit alleen al verdiend veel respect, maar is ook een serieuze waarschuwing aan het adres van iedere volgende tegenstander. Wat een cijfers de laatste vijf wedstrijden, terwijl ze toch ondertussen vochten met het mes op de keel. 

Gisterenavond na de laatste training namen we nog contact op met onze trainer Tom Moons. Zoals we van Tom weten laat hij voor een belangrijke en beladen wedstrijd nooit het achterste van zijn tong zien. Dat was ook nu het geval, hij houdt net als vorige week nog even de boot af en geeft voorlopig volgende namen ; Horsten, Van De Vel, Eyeson, Hultermans, Michiels, Mohrman, Versmissen, Ven, Owusu, Kamara, Van Der Heyden, Van De Vreede en Van Weert. Dertien namen dus, waarschijnlijk komt daar Pellegroms bij, en is het nog wachten op een naam van een belofte. Steven Van De Vreede, onze topschutter was vorige week geschorst en is er nu zondag terug bij. Kocak pakte vorige wedstrijd tegen City Pirates geel en moet nu zondag op het strafbankje.

Spelers die zondag moeten opletten voor een derde gele kaart ; Horsten, Michiels, Mohrman, Versmissen en Van Der Heyden